Новий партнер СНУ імені Лесі Українки – Полонійна академія в Ченстохові

SNY PolНещодавно СНУ імені Лесі Українки відвідала декан Полонійної академії в Ченстохові (Республіка Польща) Олена Бурунова. У рамках візиту відбулася зустріч Олени Анатоліївни з ректором Ігорем Коцаном, під час якої підписано угоду про співробітництво між Східноєвропейським національним університетом імені Лесі Українки та Полонійною академією в Ченстохові.

Також було досягнуто домовленості про те, що з наступного навчального року для студентів волинського вишу буде виділено 55 стипендій на навчання в академії.

Полонійна академія в Ченстохові – навчальний заклад, який об’єднує сім інститутів та шкіл: Інститути економіки, адміністрації та політології; мов, літератури й культури; здоров’я та сестринської справи; Європейську школу дипломатії, Ченстоховську бізнес-школу, Європейську школу перекладачів, Міжнародну докторантську школу.

Нове партнерство сприятиме обміну викладачів, студентів та наукових співробітників, підготовці спільних публікацій, проведенню міжнародних конференцій тощо. Але найвагомішою є пропозиція щодо започаткування програми «Подвійний диплом» й стипендії ректора Полонійної академії для студентів СНУ імені Лесі Українки.

Уже впродовж наступного навчального року можна отримати диплом бакалавра або магістра за узгодженою програмою, а оцінки, отримані раніше у СНУ імені Лесі Українки, зараховуватимуться.

Стипендії ректора Полонійної академії для студентів нашого вишу покриватимуть витрати на навчання за такими програмами:

Бакалавр (2015–2018 рр.):

– Право й економіка для малих та середній підприємств.

– Бізнес адміністрація.

Магістр (2015–2017 рр.):

– Міжнародні економічні та правові відносини.

– Фінансовий та банківський бізнес.

– Міжнародна логістика.

Навчання буде проводитися англійською та польською мовами, а також додатково – українською.

Для тих, хто бажає отримати стипендію на навчання в Полонійній академії, вже невдовзі буде оголошено конкурс.

Полонійна академія в Ченстохові – учасник програми ERASMUS+. Відповідно кожен студент (за власним бажанням і на підставі конкурсного відбору) протягом одного семестру може навчатися в одному з європейських вишів-партнерів і проходити практику в країнах Євросоюзу.

За інформацією СНУ імені Лесі Українки

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

April 2025
Mo Tu We Th Fr Sa Su
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

Магнітні наночастинки допоможуть вивчати…

18-10-2012 Олена - avatar Олена

Вчені створили пристрій, який дає змогу одночасно керувати натягненням мембран у тисяч досліджуваних клітин, повідомляє веб-ресурс Наука XXI. Основою пристрою є підкладка з мікроскопічних керованих магнітів, на які наносяться клітини....

Startup Weekend - шанс попасть на рассмо…

25-05-2012 user_kiev_3 - avatar user_kiev_3

25-27 мая 2012 года в Москве будет проходить очередной Startup Weekend, финалисты которого будут представлены на рассмотрение в инвестиционный Синдикат.

«Сколково» выдало уже 100 грантов на нес…

20-04-2012 Олена - avatar Олена

Президент фонда «Сколково» Виктор Вексельберг сообщил, что «Сколково» уже предоставил 100 грантов на разработку определенных проектов на сумму более 6,3 млрд рублей. «Для многих фирм, предоставивших эти проекты, гранты являются фактически...