Відбулося 10-те засідання українсько-німецької Робочої групи з науково-технічного співробітництва

ukr-nim11 червня 2014 року Державним агентством з питань науки, інновацій та інформатизації України було проведено 10-те засідання українсько-німецької Робочої групи з науково-технічного співробітництва.

Українську делегацію очолював Перший заступник Голови – Борис Гриньов, німецьку - заступник генерального директора департаменту міжнародного співробітництва Федерального міністерства освіти і досліджень ФРН - Максиміліан Метцгер.

Німецька сторона була представлена керівництвом Фонду Олександра фон Гумбольдта, Німецької служби академічних обмінів, Конференції ректорів Вищих навчальних закладів (ВНЗ) та співробітниками Посольства ФРН в Україні.

З української сторони у заході взяли участь керівництво Національної академії наук України, Національної медичної академії України, проректори ВНЗ, директори провідних наукових установ та представники високотехнологічного малого і середнього бізнесу.

Окрім розгляду питань щодо поточного стану розвитку науково-технічного співробітництва в обох країнах, окрему увагу було приділено обговоренню наявних та можливих механізмів співпраці із залученням інвестицій державного та приватного секторів. З метою їх подальшого використання, було визначено найбільш прийнятні для обох сторін інструменти співробітництва.

Окремо було відзначено високу ефективність та результативність спільної діяльності. Лише за результатами останнього проведеного конкурсу було отримано значну кількість патентів та опубліковано більше ніж пів сотні наукових статей в провідних фахових наукових виданнях.

Не оминули увагою і можливості спільної участі у європейській рамковій програмі «Горизонт 2020». З цього приводу Директором Національного інформаційного центру зі співробітництва з ЄС у сфері науки і технологій було наведено приклади успішного співробітництва України у Сьомій рамковій програмі ЄС та наявні результати участі у перших конкурсах «Горизонт 2020».

Також, до уваги присутніх було представлено інформацію щодо конкурсів нової рамкової програми ЄС, у яких українські та німецькі науковці можуть спільно взяти участь. Німецька сторона висловила повну підтримку зазначеному. Також впродовж зустрічі сторони домовились оголосити конкурс спільних українсько-німецьких науково-технічних проектів. Інформація щодо точної дати проведення конкурсу буде розміщена на сайті Держінформнауки у розділі Поточні конкурси і всі бажаючі зможуть ознайомитись із умовами та строками його проведення.

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

November 2024
Mo Tu We Th Fr Sa Su
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

Сколтех будет работать с энергокомпаниям…

11-12-2012 Светлана - avatar Светлана

Сколковский институт науки и технологий (Сколтех), ключевой элемент российского инновационного центра, подпишет сегодня двусторонние соглашения о сотрудничестве с пятью российскими энергетическими компаниями, сообщает Сколтех.

Анонс!!!!! Круглий стіл, присвячений пам…

21-03-2014 Anna - avatar Anna

7 квітня 2014 року о 12.00 у Національній науковій сільськогосподарській бібліотеці НААН (м. Київ, вул. Героїв Оборони, 10, 2-й поверх, читальний зал ННСГБ НААН) відбудеться круглий стіл «Академік М.В. Зубець...

Фонд TA Venture инвестировал $1,1 млн. в…

15-08-2013 Anna - avatar Anna

Украинский венчурный фонд TA Venture вместе с партнерами вложил $1,1 млн. в американскую компанию BuildersCloud, основатели которого - россияне Андрей Нохрин и Константин Новиков — недавно выпустились из инкубатора Microsoft...