Співголовою Робочої групи з української сторони був Б. Гриньов, Перший заступник Голови Держінформнауки, а зі сторони НАТО - Д. Бетен Старший радник Програми НАТО «Наука заради миру та безпеки». До участі у заході також долучився С.Дукару, Заступник Генерального секретаря НАТО з нових викликів безпеці. Окрім зазначених осіб, на засіданні були присутні компетентні представники Держінформнауки, Генерального штабу Збройних Сил України та Місії України при НАТО. На початку заходу з вступними промовами виступили співголови Робочої групи, відзначивши, що приємним залишається факт регулярності проведення засідань цієї Робочої групи.
Під час засідання українська сторона поінформувала представників НАТО щодо поточного стану та пріоритетних напрямів розвитку науково-технічної та інноваційної сфер України, діяльності Держінформнауки, міжнародного співробітництва України з зарубіжними країнами і міжнародними організаціями, зокрема і з Організацією Північноатлантичного договору.
Стороною НАТО було наголошено, що завдяки активній участі українських науковців у проектах Програми НАТО «Наука заради миру та безпеки», Україна зберігає другу позицію серед країн-учасниць Програми.
У рамках засідання було обговорено низку важливих та цікавих питань. Зокрема, було розглянуто стан виконання домовленостей, досягнутих під час минулого засідання Робочої групи у 2012 р. у м. Харків, та заходів, визначених Річною національною програмою співробітництва Україна-НАТО на 2013 рік.
Детально було розглянуто хід реалізації діючих проектів та нові ініціативи українських вчених за Програмою НАТО «Наука заради миру та безпеки». Наразі реалізується вісім проектів, участь у яких беруть вчені з України, також ще три проекти були визначені такими, що отримають гранти НАТО.
Під час розгляду питань, що становлять взаємний інтерес сторін, окрім обговорення нових проектів, сторонами було відзначено необхідність популяризації серед науковців України можливостей участі у Програмі НАТО «Наука заради миру та безпеки» шляхом активізації співробітництва з офісом НАТО в Києві та організації відповідних семінарів і відео-конференцій. Окрему увагу було приділено участі у навчальних семінарах та тренінгах, які організовуються НАТО, як початківців, так і досвідчених фахівців з України.
Наприкінці заходу сторони домовились провести чергове засідання Спільної робочої групи Україна – НАТО в рамках щорічного Міжнародного науково-технологічного форуму «Наука.Інновації.Технології." в жовтні 2014 р.