Євген Суліма відвідав київський офіс Британської Ради

19 вересня відбулася зустріч Першого заступника Міністра освіти і науки України Євгена Суліми із Директором Британської Ради в Україні Мартіном Даулом в офісі Ради.

На зустрічі обговорювалася можливість створення грантової програми за підтримки Уряду України та компанії «Shell» з метою заохочення до обмінів викладачами і студентами між Великобританією та Україною за такими науковими напрямами: геологія, управління ризиками гідророзриву пласта, збереження ґрунтових вод та видобування нетрадиційного газу.

Нагадаємо, що Посольство Великої Британії в Україні та Британська Рада в Україні за підтримки компанії «Shell» нещодавно організовували ознайомчий візит до Великої Британії представників чотирьох українських університетів з метою вивчення питань розробки та видобутку нетрадиційного газу. За результатами візиту українська делегація висловила зацікавленість до співробітництва з метою розвитку власного потенціалу України у галузі нетрадиційного газу.

Українську делегацію представляли такі вищі навчальні заклади: Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна, Донецький національний технічний університет та Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу.

Університети Великої Британії та України виявили зацікавленість у розвитку партнерських зв’язків для обміну знаннями та професорсько-викладацьким кадрами, створенні спільних навчальних курсів та програм подвійних дипломів у вищезазначених галузях.

Зазначимо, що співробітництво між вищими навчальними закладами України та Великої Британії за згаданими напрямами є вкрай актуальним у контексті підписання Прем’єр-міністром України Миколою Азаровим 12 вересня 2013 року Угоди між Урядом України та компанією «Shell».

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

February 2024
Mo Tu We Th Fr Sa Su
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 1 2 3

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

Физики придумали способ стабилизации пла…

20-09-2012 Светлана - avatar Светлана

Физики придумали способ стабилизации плазменных филаментов – относительно недавно открытых объектов с большим потенциалом использования в различных прикладных областях. Статья исследователей появилась в журнале Physical Review Letters, а ее краткое...

В Москве состоялось вручение грантов ком…

22-05-2012 user_kiev_3 - avatar user_kiev_3

16 мая в Москве состоялось торжественное награждение лауреатов конкурса компании ОПТЭК на соискание грантов поддержки молодых ученых ведущих высших учебных заведений и научных исследовательских центров.

Відбулася ХІ Міжнародна науково-практичн…

09-06-2015 Anna - avatar Anna

Відбулася ХІ Міжнародна науково-практична конференція «Управління якістю в освіті та промисловості: досвід, проблеми та перспектив»

В Національному університеті «Львівська політехніка» відбулася ХІ Міжнародна науково-практична конференція «Управління якістю в освіті та промисловості: досвід, проблеми та перспективи». Основним її організатором був навчально-науковий інститут комп'ютерних технологій, автоматики та...