Зустріч академіка НАНУ А.Г. Наумовця з Послом Республіки Корея в Україні Лі Янг-Гу

naumovec posol korea 319 квітня 2016 року в Президії НАН України відбулася зустріч першого віце-президента НАН України академіка А.Г. Наумовця з Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Корея в Україні паном Лі Янг-Гу.

У ході розмови академік А.Г. Наумовець ознайомив поважного гостя з історією, статусом, структурою, а також основними завданнями Національної академії наук України, окремо зупинившись на прикладах ефективної співпраці її установ із корейськими партнерами.

Пан Посол високо оцінив науковий потенціал України та зауважив, що наша країна вирізняється високим рівнем фундаментальних досліджень. Республіка Корея, у свою чергу, традиційно більш орієнтована на посилення прикладної складової наукових досліджень, а отже об’єднання зусиль у рамках двосторонньої співпраці дасть змогу отримати швидкий позитивний результат.

А.Г. Наумовець висловив вдячність за сприяння розвитку науково-технічного співробітництва між Україною та Республікою Корея, з приємністю відзначивши той факт, що з моменту вручення вірчих грамот 11 березня 2016 року ця зустріч стала одним з перших візитів пана Лі Янг-Гу до українських установ, міністерств та організацій.

Також упродовж зустрічі А.Г. Наумовець поінформував поважного гостя про останні найцікавіші розробки інститутів Академії. Посол Республіки Корея виявив особливий інтерес до здобутків Інституту електрозварювання імені Є.О. Патона НАН України та висловив намір відвідати цю установу найближчим часом. Крім того, пан Лі Янг-Гу запропонував організувати спільний українсько-корейський науковий семінар – з метою поширення серед представників корейських наукових установ і промислових підприємств інформації про розробки й технології, створені вченими НАН України.

На завершення академік А.Г. Наумовець та пан Лі Янг-Гу висловили впевненість у перспективності та плідності подальшого українсько-корейського наукового і науково-технічного співробітництва.

За інформацією Відділу міжнародних зв'язків НАН України

Матеріали опублікували: Прес-служба НАН України

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

June 2019
Mo Tu We Th Fr Sa Su
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

Дайджест новин у сфері науки та інноваці…

05-10-2012 Олена - avatar Олена

Дайджест новин у сфері науки та інновацій за 03-05.10.2012 СКАЧАТИ Дайджест новин у сфері науки та інновацій – це збірник останніх новин у сфері науки та інновацій, які відбулися в Україні та...

Создан полностью углеродный фотоэлемент

02-11-2012 user_kiev_3 - avatar user_kiev_3

Опубликовано ssu-filippov в 2 ноября, 2012 - 00:25 Инженеры Стенфордского университета создали первый в мире фотоэлемент, полностью состоящий из различных соединений углерода. 

Startobaza получила статус Венчурного па…

22-05-2012 user_kiev_3 - avatar user_kiev_3

Компания Startobaza, оказывающая активную поддержку стартап-проектам в сфере информационных технологий, теперь сможет предоставить своим проектам новые возможности для развития - стало известно о получении компанией статуса Венчурного партнёра Фонда посевных...