15 липня 2015 року під час пленарного засідання Верховною Радою України було підтримано проекти законів про ратифікацію Угоди (у формі обміну нотами) між Україною та Європейським Союзом про відновлення дії Угоди між Україною та Європейським Співтовариством про наукове і технологічне співробітництво та про ратифікацію Угоди між Україною і Європейським Союзом про участь України у програмі Європейського Союзу «Горизонт 2020 - Рамкова програма з досліджень та інновацій». За перший законопроект проголосувало 255 народних депутатів, другий - набрав 254 голосів.
З парламентської трибуни Міністр освіти і науки України Сергій Квіт підкреслив важливість ратифікації міжнародних угод та наголосив, що завдяки Закону про ратифікацію Угоди про участь України у програмі ЄС «Горизонт 2020» вчені з українських університетів та академічних установ матимуть можливість на конкурсних засадах отримати доступ до фінансових ресурсів обсягом у 80 мільярдів євро. «Це реальний шлях до європейської інтеграції, створення належних умов для розвитку вітчизняної науки», - зауважив Сергій Квіт.
Окрім того, ратифікація Угоди про участь України у програмі ЄС «Горизонт 2020 – рамкова програма з досліджень та інновацій» дозволить завершити внутрішньодержавні процедури, необхідні для набрання Угодою чинності. Таким чином, Україна отримає можливість виходу на новий рівень партнерства з ЄС у сфері науки, технологій, університетів, науково-дослідних організацій до спільних наукових досліджень, та створить основу для структурних реформ у науково-інноваційній сфері України.
Під час засідання Парламенту Міністр освіти і науки також наголосив на важливості підтримки депутатами ратифікації Угоди (у формі обміну нотами) між Україною та Європейським Союзом про відновлення дії Угоди між Україною та Європейським Співтовариством про наукове і технологічне співробітництво. За словами Сергія Квіта, реалізація положень угоди сприятиме становленню партнерських відносин між Україною та ЄС у сфері науки і технологій, створенню належних умов для ефективного використання науково-технічного потенціалу обох сторін та захисту прав інтелектуальної власності.