Lego відкрила потужний вітропарк у Північному морі

 lego windpark

На початку жовтня данська компанія Lego Group відкрила вітропарк у Північному морі за 54 кілометри від узбережжя Німеччини.

Реалізований разом з двома партнерами проект дозволив всесвітньовідомому виробнику іграшкових цеглинок долучитися до збереження клімату, пише DW.

Як зазначає генеральний директор данської Lego Group Йорген Віг Кнудсторп, енергією, яку вироблятиме вітряний парк у Боркум Ріффґрунді, можна забезпечити 320 тисяч німецьких домівок.

«Інвестування у потужності відновлюваної енергетики, які врівноважують власне споживання, є найбільш ефективним способом долучитися до збереження клімату, - каже він. – До того ж таку активну позицію компанії цінує більшість наших клієнтів - підприємств роздрібної торгівлі, які розвиваються у напрямку використання відновлюваних джерел енергії, а також дітей та батьків, які обирають нашу продукцію».

Наразі Lego Group вживає й інших заходів для охорони довкілля. Так, компанія переробляє понад 90% виробничих відходів, зменшила розмір упаковки та відповідно обсяги при транспортуванні. В майбутньому виробник іграшкових цеглинок планує підвищувати ефективність споживання енергії у офісах шляхом облаштування нового опалення та ізоляції, а також на фабриках.

У 2010 році Lego Group поставила за мету протягом десяти наступних років перейти на енергію з відновлюваних джерел у виробництві іграшок.

 

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

July 2024
Mo Tu We Th Fr Sa Su
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

У МОН провели круглий стіл, присвячений …

25-06-2015 Anna - avatar Anna

У МОН провели круглий стіл, присвячений проблемам відкритості та прозорості ВНЗ

25 червня 2015 року у Міністерстві освіти та науки відбувся круглий стіл «Ефективність, прозорість та відкритість управління навчальним процесом», у якому взяли участь представники МОН, Посольства Сполучених Штатів Америки в...

Віктор Янукович: Модернізація металургій…

19-10-2012 Олена - avatar Олена

18.10.2012 16:45 Прес-служба Президента України Віктора Януковича Президент України Віктор Янукович переконаний, що ефективна модернізація вітчизняних металургійних підприємств є важливою частиною подальшого економічного зростання держави. Про це він сказав під час спілкування...

Peugeot представила «сонячну» станцію ел…

17-05-2016 Олена - avatar Олена

Peugeot представила «сонячну» станцію електрозаправки

Дизайн-студія Peugeot представила нову універсальну станцію підзарядки електромобілів, що працює на сонячній енергії. Проект є частиною глобальної стратегії, в рамках якої викиди в атмосферу будуть зведені до нуля, повідомляє автомобільний...