На луганській шахті вперше в Україні почали промислові випробування обладнання з дегазації вугільних пластів

Як повідомляє департамент промисловості та енергозбереження Луганської облдержадміністрації, на ПАТ «Краснодонвугілля» Групи «Метінвест» вперше в Україні використовували верстат глибинного буріння австралійської компанії Valley Longwall International. Нова установка мінімізує ризики виникнення позаштатних ситуацій.

Інвестиції в устаткування склали більше 40 млн. грн.

Проект впровадження технології спрямованого глибинного буріння реалізується на шахтоуправлінні «Суходольська-Східна». Нова установка дозволяє бурити свердловини до однієї тисячі метрів заданої траєкторії, залежно від гірничо-геологічних умов.

Унікальність розробки австралійців полягає у тому, що на кінці бурового снаряда знаходиться електронний вимірювальний пристрій. Це дає можливість встановити точні координати розташування свердловини, провести розвідку. Дані передаються на комп'ютер і виводяться на монітор.

Під час пілотного буріння виділяється метан, який направляється в дегазаційний трубопровід і буде використовуватися на поверхні для опалення котелень. У планах також і виробництво електроенергії.

На шахтоуправлінні сформована група перспективних інженерно-технічних працівників, яку курують консультанти заводу-виробника.

Представник компанії Valley Longwall International Девід Браун повідомив, що верстат розроблений близько десяти років тому і успішно використовується на шахтах Австралії, Китаю, Росії та Казахстану. Завдяки його роботі в Австралії домоглися нульового показника смертності від вибухів метану.

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

December 2024
Mo Tu We Th Fr Sa Su
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

Розроблено модель переробки невитрачених…

21-04-2016 Олена - avatar Олена

Розроблено модель переробки невитрачених літієвих батарей в накопичувачі для LED-ламп

Незважаючи на свою чималу вартість, смартфони мають середній споживчий термін життя на три роки. При цьому живлять їх літій-іонні батареї можуть служити до п’яти років – іншими словами, майже кожен...

В Вологодской области разработают страте…

11-06-2012 Светлана - avatar Светлана

В Вологодской области будет разработан новый план по выводу региона на более высокий уровень экономического развития. Такое поручение 6 июня 2012 года дал губернатор Олег Кувшинников по итогам заседания Президиума...

Студенти-радисти ВНТУ взяли участь у Між…

11-12-2013 Anna - avatar Anna

Студенти Інституту радіотехніки, зв’язку та приладобудування Вінницького національного технічного університету взяли участь у Міжнародному космічному експерименті «Shadow-Beacon», що проходив під егідою Ракетно-космічної корпорації «Енергія» імені С. П. Корольова.