ХVІІІ щорічна Міжнародна науково-практична конференція «Безпека інформації у інформаційно-телекомунікаційних системах»

inf techn2Днями у Києві відбулася ХVІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Безпека інформації у інформаційно-телекомунікаційних системах», організована Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації України.

У роботі взяли участь понад 70 фірм та організацій. Серед учасників конференції – представники органів влади, міністерств та відомств, науковці, провідні спеціалісти в сфері телекомунікацій і захисту інформації, підприємці, керівники та представники бізнесу.

Упродовж двох днів активної роботи у рамках конференції було проведено пленарне засідання, круглий стіл, семінар та 3 тематичні секції. Наголошувалось, що освітня і наукова діяльність у сфері захисту інформації має залишатися пріоритетною в розвитку інформаційно-технологічного суспільства і підвищення інтелектуального потенціалу нації.

Учасники конференції неодноразово підкреслювали необхідність консолідації зусиль усіх зацікавлених суб’єктів при розв’язанні завдань зі зміцнення міжнародного співробітництва в сфері безпеки інформації, нормативно-правового забезпечення захисту інформації, розробки нових стандартів вищої освіти і професійного стандарту, а також упровадження міжнародних стандартів у галузі захисту інформації та підготовки висококваліфікованих кадрів.

Були обговорені проекти стандартів підготовки бакалаврів за спеціальністю 125 “Кібербезпека” (доповідачі БабенкоТ.В., Національний гірничий університет, м. Дніпро; Оксіюк О.Г., КНУ ім.Т.Шевченка) та магістрів (доповідач Качинський А.Б., НТУУ «КПІ»). Рекомендовано доопрацювати проект стандарту вищої освіти освітнього ступеня «бакалавр» та погодити його з вищими навчальними закладами, які здійснюють підготовку фахівців за спеціальністю «Кібербезпека»; обговорити проект стандарту вищої освіти освітнього ступеня «магістр» на черговому засіданні підкомісії НМК.

За результатами засідання прийняте рішення звернутися до уряду з пропозицією внесення змін до постанови КМУ № 266 від 29.04.2015 щодо доповнення «Переліку галузей знань і спеціальностей, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти» окремою галуззю знань «Інформаційна безпека» зі спеціальностями «Безпека інформаційно-комунікаційних технологій», «Системи технічного захисту інформації», «Управління інформаційною безпекою».

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

May 2024
Mo Tu We Th Fr Sa Su
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

У ЖДУ ім. І. Франка відбулася Міжнародна…

20-04-2015 Anna - avatar Anna

Днями в навчально-науковому інституті іноземної філології Житомирського державного університету імені Івана Франка було проведено Міжнародну науково-практичну конференцію для студентів і молодих науковців «Трансформація мовного образу сучасного фахівця». Концепцією конференції стало досягнення...

Увага! ОГОЛОШЕННЯ!

07-04-2014 Anna - avatar Anna

Увага! ОГОЛОШЕННЯ!

Одним із головних напрямів діяльності ДП «Укртехінформ» є видавнича діяльність. Зокрема, регулярно видається міжгалузевий науково-практичний журнал „Проблеми науки", зареєстрований ВАК у галузі економічних наук. ДП «Укртехінформ» приймає статті на квітень-травень 2014 р. для...

Україна може зменшити викиди парникових …

03-12-2015 Олена - avatar Олена

Україна може зменшити викиди парникових газів до 35-40% - дослідження

Інститут економіки та прогнозування НАНУ вважає виконання такої задачі реальним до 2030 року. В Україні відсутнє чітке консолідоване науково обґрунтоване бачення щодо енергетичного, екологічного та соціально-економічного майбутнього країни на довгострокову перспективу,...