ХVІІІ щорічна Міжнародна науково-практична конференція «Безпека інформації у інформаційно-телекомунікаційних системах»

inf techn2Днями у Києві відбулася ХVІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Безпека інформації у інформаційно-телекомунікаційних системах», організована Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації України.

У роботі взяли участь понад 70 фірм та організацій. Серед учасників конференції – представники органів влади, міністерств та відомств, науковці, провідні спеціалісти в сфері телекомунікацій і захисту інформації, підприємці, керівники та представники бізнесу.

Упродовж двох днів активної роботи у рамках конференції було проведено пленарне засідання, круглий стіл, семінар та 3 тематичні секції. Наголошувалось, що освітня і наукова діяльність у сфері захисту інформації має залишатися пріоритетною в розвитку інформаційно-технологічного суспільства і підвищення інтелектуального потенціалу нації.

Учасники конференції неодноразово підкреслювали необхідність консолідації зусиль усіх зацікавлених суб’єктів при розв’язанні завдань зі зміцнення міжнародного співробітництва в сфері безпеки інформації, нормативно-правового забезпечення захисту інформації, розробки нових стандартів вищої освіти і професійного стандарту, а також упровадження міжнародних стандартів у галузі захисту інформації та підготовки висококваліфікованих кадрів.

Були обговорені проекти стандартів підготовки бакалаврів за спеціальністю 125 “Кібербезпека” (доповідачі БабенкоТ.В., Національний гірничий університет, м. Дніпро; Оксіюк О.Г., КНУ ім.Т.Шевченка) та магістрів (доповідач Качинський А.Б., НТУУ «КПІ»). Рекомендовано доопрацювати проект стандарту вищої освіти освітнього ступеня «бакалавр» та погодити його з вищими навчальними закладами, які здійснюють підготовку фахівців за спеціальністю «Кібербезпека»; обговорити проект стандарту вищої освіти освітнього ступеня «магістр» на черговому засіданні підкомісії НМК.

За результатами засідання прийняте рішення звернутися до уряду з пропозицією внесення змін до постанови КМУ № 266 від 29.04.2015 щодо доповнення «Переліку галузей знань і спеціальностей, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти» окремою галуззю знань «Інформаційна безпека» зі спеціальностями «Безпека інформаційно-комунікаційних технологій», «Системи технічного захисту інформації», «Управління інформаційною безпекою».

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

May 2025
Mo Tu We Th Fr Sa Su
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

Samsung вложит $161 млн. в научно-исслед…

07-12-2012 Светлана - avatar Светлана

Компания Samsung Electronics Co. Ltd намерена инвестировать в научно-исследовательский центр в Украине до 161 млн. долларов до 2015 года.

Проект Antares є важливим для стратегічн…

19-09-2013 Anna - avatar Anna

Проект Antares є важливим для стратегічного партнерства України та США – посол

Реалізація проекту Antares є дуже важливою для розвитку співпраці України та США у космічній сфері як складової стратегічного партнерства двох країн. Про це зазначив посол України в США Олександр Моцик у...

Биотехнологический бизнес-инкубатор МГУ …

22-05-2012 user_kiev_3 - avatar user_kiev_3

Биотехнологический бизнес-инкубатор МГУ в ближайшее время намерен переехать в реконструированный виварий университета.