Міжнародна науково-технічна конференція та виставка «Машини, обладнання і матеріали для нарощування вітчизняного видобутку та диверсифікації постачання нафти і газу» ІІМ – 2016

Iv-Fr univ nafty i gazyУ рамках днів науки, 16 травня 2016 року стартувала Міжнародна науково-технічна конференція та виставка «Машини, обладнання і матеріали для нарощування вітчизняного видобутку та диверсифікації постачання нафти і газу» ІІМ – 2016, яка тривала по 20 травня.

Конференція відбулася за сприяння Міністерства освіти і науки України, Національної академії наук України, ПАТ «Національна акціонерка компанія «Нафтогаз України», Української нафтогазової академії. Поряд з вітчизняними науковцями та фахівцями академічних, науково-дослідних і проектних інститутів, вищих навчальних закладів, машинобудівних підприємств, підприємств нафтогазовидобувної, нафтопереробної галузей, трубопровідного транспорту, зберігання нафти, газу і нафтопродуктів у заході взяли участь іноземні вчені з Гірничо-металургійної академії ім. С. Сташіца (Республіка Польща), Університету нафти і газу м. Плоєшті та Технічного університету Клуж-Напока(Румунія), Азербайджанської державної нафтової академії (Азербайджан), Технічного університету м. Кошіце (Словацька Республіка), Університету Мішкольца (Угорщина). Учасникам конференції провели ознайомчу екскурсію по ІФНТУНГ.

Під час проведення конференції відбулось відкриття постерної секції та виставки у Виставковому комплексі університету.

З привітальним словом виступив ректор ІФНТУНГ, академік НАН України Крижанівський Є.І., зазначивши, що метою заходу є пошук нових ефективних шляхів розвитку нафтогазового машинобудування, розширення зв’язків між вченими різних країн, налагодження тісної співпраці між навчально-науковими закладами та виробничими підприємствами.

19 травня наукова громадськість університету провела урочисте засідання присвячене Дню науки. На заході були присутні: ректор, академік НАН України Євстахій Крижанівський, директори інститутів, керівники наукових шкіл, завідувачі кафедр, наукові працівники, викладачі, аспіранти та студенти.

Науковці університету досягли значних успіхів у впровадженні наукових розробок у виробництво, в організації і проведенні студентської наукової роботи, видавничій діяльності, винахідницькій роботі, підготовці і захисті дисертацій, організації і проведенні науково-технічних конференцій, за що були нагороджені грамотами.

На засіданні було оголошено підсумки проведення міжнародних, всеукраїнських студентських олімпіад, конкурсів, конгресів та конференцій. Наукових керівників, студенти яких одержали призові місця та безпосередньо самих студентів нагородили грошовою премією.

За інформацією ІФНТУНГ

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

May 2023
Mo Tu We Th Fr Sa Su
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

Зустріч із представниками компаній космі…

31-01-2016 Олена - avatar Олена

Зустріч із представниками компаній космічної галузі Італійської Республіки

28 січня 2016 року заступник Голови ДКА Володимир Міхеєв провів робочу зустріч із представниками італійських компаній в галузі освоєння космічного простору. Мета візиту італійської делегації – розширити співробітництво із українськими...

Російський венчурний фонд збільшить капі…

21-09-2015 Олена - avatar Олена

Російський венчурний фонд збільшить капіталовкладення в надшвидкісний поїзд Hyperloop

Венчурний фонд Caspian VC Partners веде переговори про участь у другому раунді інвестицій у проект надшвидкісного поїзда Hyperloop. Про це повідомила прес-служба компанії. У фонді пояснили, що повідомлення ЗМІ про завершення...

Академики России и США объявили конкурс …

25-05-2012 user_kiev_3 - avatar user_kiev_3

Конкурс на проведение фундаментальных научных исследований объявило уральское отделение российской академии наук (УрО РАН) совместно с американским фондом гражданский исследований и развития (CRDF Global) – сообщили в пресс-службе УрО РАН.