XVIII Міжнародна молодіжна науково-практична конференція «Людина і космос»

250px-Dnepr rocket lift-off 1Нещодавно на базі Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара, Національного центру аерокосмічної освіти молоді України ім. О.М. Макарова та ПАТ «Український науково-дослідний інститут технології машинобудування» відбулась ХVІІІ Міжнародна молодіжна науково-практична конференція «Людина і космос».

Цього року конференція зібрала близько 400 учасників і гостей, було представлено 227 доповідей. Молоді люди пропонували вдосконалені і новітні зразки космічної техніки, моделі і методики, які забезпечують створення космічної техніки та її застосування. Також представляли підходи, концепції та засоби для боротьба з космічним сміттям, проекти конструкцій, двигунів і систем управління ракетоносіїв і космічних апаратів, концепції новітніх систем зв’язку і дистанційного зондування Землі. Роботи молодих фахівців вражають оригінальністю ідей, масштабністю концепцій, глибиною відпрацювання технічних рішень, новизною і цікавістю отриманих наукових результатів.

Науковий форум відкрив Генеральний директор НЦАОМУ Віктор Хуторний. У своїй промові ректор ДНУ, член-кореспондент НАНУ Микола Поляков відзначив традиційно високий рівень наукових робіт конференції та підкреслив, що «Людина і космос» завжди є справжнім святом наукової думки, дає можливість підвищити рівень знань і розширити світогляд, зустрітися з новим і цікавим, спільно зазирнути у майбутнє.

«Людина і космос» працювала за 21 науковим напрямком. За підсумками конференції оргкомітет відзначив 74 авторів дипломами за кращі наукові роботи, 32 роботи рекомендовані до публікації у фахових наукових збірниках.

За інформацією ДНУ

 

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

May 2024
Mo Tu We Th Fr Sa Su
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

Курганская область в лидерах по стимулир…

01-11-2012 user_kiev_3 - avatar user_kiev_3

01.11.2012 Курганская область вошла в тройку лидеров в номинации «Стимулирование инновационной активности» Общероссийского конкурса стратегий и программ социально-экономического развития среди регионов страны. Впереди оказались только Республика Татарстан и Томская область.

Вчені розкрити клітин на початку базальн…

19-12-2012 Светлана - avatar Светлана

Протягом багатьох років дослідники намагалися визначити молекулярні зміни, які відбуваються в пухлинних клітинах-початку з самого першого онкогенні мутації для розвитку інвазивних пухлин. Найбільш часто діагностували рак шкіри у людей базально-клітинна...

Технологія скринінгу судин у медичній ді…

05-02-2015 Anna - avatar Anna

Технологія скринінгу судин у медичній діагностиці та профілактиці

Науковці Інституту математики НАН України взяли участь у розробці інноваційної технології обстеження судинного русла - скринінгу судин. Згідно із даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, захворювання серцево-судинної системи, або ж серцево-судинні захворювання,...