На Сумщині відкрили біоенергетичну лабораторію

Sumy agrar

На Сумщині в Національному аграрному університеті відкрили власну біоенергетичну лабораторію. Завдяки своїм розробкам вищий навчальний заклад повністю відмовився від централізованого газового опалення, пише сайт Regionews.sumy.ua.

Голова облдержадміністрації Микола Клочко відзначив, що розробки вишу дозволяють застосовувати енергозберігаючі технології, економити бюджетні кошти та уникнути газової залежності. При цьому масштаби переходу університету на альтернативне опалення та економія просто вражають, адже виш повністю перейшов на відновлювальне паливо.

На переконання очільника Сумщини, СНАУ є також позитивним прикладом впровадження наукових розробок у життя.

«Для нас принципово важливо, що університет не лише випускає спеціалістів і освоює виділені гроші, а й дає практичні результати: на основі теоретичних розробок створює промислові зразки, випускає готову продукцію», – зазначив Микола Клочко.

Як розповіли представники Сумського національного аграрного університету, лабораторія інженерно-технологічного факультету впроваджує результати власних досліджень, спрямованих на зменшення затрат із енергозабезпечення промислових, громадських, житлових об’єктів при їх проектуванні, будівництві та експлуатації; реалізує наукові розробки з енергозбереження і співпрацює із виробниками та споживачами новітніх енергоефективних технологій.

 

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

May 2023
Mo Tu We Th Fr Sa Su
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

Графен зробили п’єзоелектричним

16-01-2012 Олена - avatar Олена

   Інженери з Університету Хьюстона з допомогою квантово-механічних розрахунків продемонстрували, що при створенні в листі графену отворів певної конфігурації цей перспективний матеріал може стати п’єзоелектричним.

Американцы изобрели электронную сетчатку…

07-12-2012 Светлана - avatar Светлана

Американские ученые разработали искусственную сетчатку, которая принимает изображение в инфракрасном диапазоне от установленной на специальных очках камеры. Особым преимуществом сетчатки является то, что она не нуждается во внешнем источнике энергии.

Президент НААН Ярослав Гадзало зустрівся…

21-03-2015 Anna - avatar Anna

Президент НААН Ярослав Гадзало зустрівся з Ніколя Переном -радником посольства Франції

В рамках створення Інституту іноземних радників Національної Академії аграрних наук України відбулась зустріч президента Академії Ярослава Гадзало з Ніколя Переном - радником посольства Франції з питань сільського господарства в Україні,...