Кафедра штучного інтелекту ХНУРЕ долучилась до Європейської програми COST

XNURE

Кафедра штучного інтелекту Харківського національного університету радіоелектроніки долучилась до Міжнародного ICT проекту KEYSTONE програми COST (що діє в межах Горизонт 2020), яка має на меті побудувати спільний Європейський науковий простір, підтримуючи для цього співпрацю кращих Європейських вчених і створення ними міцних наукових мереж.

Проект KEYSTONE націлений на запуск і налагодження мережі вчених, які працюють у галузях, пов'язаних з семантичним менеджментом даних (Semantic Web) пошуком інформації, штучним інтелектом, машинним навчанням та обробкою природної мови з метою стимулювання спільних досліджень і передачі нових технологій в області пошуку на основі ключових слів в структурованих джерелах даних.

Зараз Україна не є постійним членом програми, тому може долучатись до консорціумів як країна-сусід тільки в окремих випадках, які детально розглядаються експертами програми і всіма учасниками консорціуму.

Упродовж двох місяців експерти програми оцінювали можливості і потенціал ХНУРЕ і нарешті є позитивна відповідь: участь нашого університету в проекті KEYSTONE офіційно підтверджено. Роль представника від України в проекті і програми COST в регіоні виконуватиме старший викладач кафедри штучного інтелекту, к.т.н. Головянко М.В.

За інформацією ХНУРЕ

 

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

July 2025
Mo Tu We Th Fr Sa Su
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

Президент НАІРІТ Ольга Ускова - про те, …

02-02-2012 user_kiev_3 - avatar user_kiev_3

Одним з найбільш яскравих характеристик періоду президент-ства Дмитра Медведєва стало посилення уваги до питань інноваційного розвитку.

Saab випробовує «легку броню»

09-02-2015 Anna - avatar Anna

Saab випробовує «легку броню»

   Шведський концерн демонструє переваги запатентованої технології Soft Armour, яка рятує від проникнення кулі, рикошету і осколків.      Soft Armour створена за інноваційною технологією із застосуванням сферичних елементів з керамічного матеріалу...

Створено пристрій на базі нового метамат…

26-08-2015 Олена - avatar Олена

Створено пристрій на базі нового метаматеріалу, здатного виокремити один звук із нагромадження шумів та інших звуків

Дослідники в Університеті Дюка (Duke University) розробили нову систему звукового локатора, свого роду акустичного фільтра, здатну виокремити звук голосу однієї людини, яка знаходиться в переповненому та гамірному приміщенні. Основою нової...