ОНПУ розвиває українсько-китайське співробітництво

Odesa politehЗ 14 до 20 грудня 2015 року делегація Одеського національного політехнічного університету у складі проректорів Нестеренко С.А., Шобіка В.С. і директора українсько-німецького учбово-наукового інституту професора Семенюка В.Ф. перебувала в місті Лішуї (Китайська Народна Республіка) на запрошення керівництва китайської провінції Чжецзян.

ОНПУ і керівництво китайської провінції Чжецзян будуть співпрацювати з втілювати програми роботизації провінції.

У цій співпраці китайська сторона врахувала 30-річний досвід ОНПУ з розробки та впровадження різних робототехнічних систем, з одного боку, і майже 10-річний досвід співпраці з КНР в освітній та науковій сферах. Одеська політехніка є базовим центром в галузі навчально-наукового співробітництва України і Китаю.

У програмі відбулася зустріч делегації університету з керівництвом м. Лішуї, під час якої мер міста відзначив важливість реалізації програми роботизації для міста та урочисте відкриття спільного робототехнічного центру фірми ZHEJIANG SKR Robot Co. Ltd і ОНПУ в Лішуї.

Також був підписаний договір про розробку співробітниками Одеської політехніки низки інтелектуальних підсистем для роботів, що випускаються фірмою SKR Robotics. Розроблену продукцію планується продемонструвати на міжнародній робототехнічній виставці в Шанхаї влітку 2016 року.

Делегація ОНПУ відвідала і університет м. Лішуї, де була організована зустріч з керівництвом та викладачами ВНЗ. За підсумками зустрічі було підписано договір про обмін викладачами та студентами між навчальними закладами. Підписання угод про співробітництво з китайською стороною – це початок довготривалого взаємовигідного співробітництва між ОНПУ та промисловими та освітніми центрами КНР.

За інформацією ОНПУ

 

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

May 2023
Mo Tu We Th Fr Sa Su
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

"Сколково" объявляет о начале …

25-05-2012 user_kiev_3 - avatar user_kiev_3

Фонд "Сколково" объявил конкурс инновационных проектов в сфере генерации и накопления электрической и тепловой энергии, поддержку конкурсу оказывают ОАО "РусГидро", ООО "Сибирская генерирующая компания", фонд "Энергия без границ" и Газпромбанк.

Дайджест новин в сфері науки та інноваці…

10-03-2015 Олена - avatar Олена

Дайджест новин в сфері науки та інновацій за 06.03.-10.03.2015 СКАЧАТИ Дайджест новин у сфері науки та інновацій – це збірник останніх новин у сфері науки та інновацій, які відбулися в Україні та...

В Україні щорічно викидається близько 3 …

11-01-2016 Олена - avatar Олена

В Україні щорічно викидається близько 3 млн. акумуляторів для автомобільного транспорту

Щорічно в Україні викидається близько 3 млн. свинцево-кислотних акумуляторів для автомобільного транспорту. За оцінкою фахівців, з такою кількістю відпрацьованих акумуляторних батарей (АКБ) у навколишнє середовище потрапляє близько 80-90 тисяч тонн...