У ХНУМГ імені О.М. Бекетова відкрито інноваційну лабораторію цифрового релейного захисту та автоматики

xarkiv-18 12 201517 грудня 2015 року в Навчально-виробничому центрі «Сучасні технології в енергетиці» Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова відбулося урочисте відкриття інноваційної лабораторії цифрового релейного захисту та автоматики.

Лабораторія оснащена сучасними мікропроцесорними та інтелектуальними електронними пристроями релейного захисту та автоматики для обладнання напругою 6, 10, 35, 110 кВ провідних світових і вітчизняних виробників.

Напрямками її діяльності – підготовка бакалаврів та магістрів факультету електропостачання та освітлення міст, студентів Електромеханічного коледжу; проведення науково-дослідних розробок співробітниками університету; підвищення кваліфікації персоналу обласних енергопостачальних компаній, комунальних, транспортних та промислових підприємств України.

Лабораторія призначена для випробування, налагодження, параметрування пристроїв релейного захисту; проведення аналізу поведінки релейного захисту при різних пошкодженнях.

У заході взяли участь заступник директора департаменту інноваційної діяльності і трансферу технологій Міністерства освіти і науки України Олександр Якименко;президент Харківської торгово-промислової палати Віктор Звєрєв; директор департаменту освіти Харківської міської ради Ольга Деменко; перший заступник директора департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Олександр Труш; керівники компаній партнерів та підприємств електроенергетичної галузі.

Відкриття цієї лабораторії у 2015 році є продовженням роботи Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова, спрямованої на створення сучасної інноваційної лабораторної бази. Лабораторію створено за підтримки партнерів університету.

За інформацією Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова

 

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

June 2024
Mo Tu We Th Fr Sa Su
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

До Львівської політехніки завітала «рок-…

31-10-2014 Anna - avatar Anna

До Львівської політехніки завітала «рок-зірка стартапів» Рагнар Саас

 7–9 листопада у Львові вперше відбудеться хакатон від всесвітньовідомого естонського навчального табору для стартапів Garage48. Як відомо, термін «хакатон» означає зібрання фахівців різних сфер програмного забезпечення, котрі спільно працюють над...

Дайджест новин в сфері науки та інноваці…

03-10-2014 Олена - avatar Олена

Дайджест новин в сфері науки та інновацій за 30.09.-03.10.2014 СКАЧАТИ Дайджест новин у сфері науки та інновацій – це збірник останніх новин у сфері науки та інновацій, які відбулися в Україні та...

Проект инновационного кластера в Железно…

15-06-2012 Светлана - avatar Светлана

Комиссия Министерства экономического развития РФ одобрила проект кластера ядерных и космических технологий в городе Железногорске Красноярского края для включения в перечень приоритетных территориальных инновационных кластеров.