У Харківському національному університеті міського господарства ім. О.М. Бекетова відкрили унікальний науково-дослідний центр

9 вересня в Харківському національному університеті міського господарства ім. О. М. Бекетова з нагоди 50-річчя з дня заснування кафедри «Світлотехніки і джерел світла» відбулось відкриття унікального Науково-дослідного центру світлотехнічних вимірювань та лабораторії світлового дизайну.

У церемонії відкриття взяли участь начальник управління наукової діяльності МОН України Олександр Якименко, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, директор департаменту освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації Анатолій Бабічев, ректор ХНУМГ ім. О. М. Бекетова Володимир Бабаєв, генеральний директор української філії чеської компанії ELKO Алекс Элгард.

В Україні такий комплекс з найсучаснішим обладнанням зібрано вперше в одному центрі. Деякі екземпляри устаткування представлено вперше в нашій країні.

Завданням Центру світлотехнічних вимірювань світлових приладів та джерел світла є проведення вимірювань для визначення достовірних характеристик досліджуваних приладів, проведення вимірювань прототипів, що сприяють пошуку виробником найкращого з можливих варіантів виконання виробу для задоволення всіх діючих галузевих норм та з рештою, потреб кінцевого користувача.

Лабораторія світлового дизайну є демонстраційною залою для можливостей світла, майстернею для моделювання світлового середовища, інженерною лабораторією та експериментальною зоною для студентів, що навчаються за спеціальністю Світлова архітектура, дизайн і реклама.

Співробітники центру продемонстрували можливості унікальної інженерної лабораторії, експериментальної зони і майстерні для проведення моделювання світлового середовища.

Як зазначив начальник управління наукової діяльності МОН Олександр Якименко, створення в Харківському національному університеті міського господарства імені О. М. Бекетова Центру світлотехнічних вимірювань світлових приладів і джерел світла є дуже своєчасним і необхідним в умовах зростаючого попиту на розробку та впровадження енергоефективних джерел освітлення в нашій країні.

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

May 2024
Mo Tu We Th Fr Sa Su
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

Intel перенесла начало выпуска чипов Bro…

16-10-2013 director - avatar director

В ходе пресс-конференции, посвященной итогам работы за третий квартал 2013 г., компания Intel объявила об изменении планов по поводу выпуска 14-нм чипов Broadwell. В связи с возникшими техническими проблемами, которые...

Вінниччина - лідер серед регіонів Україн…

21-10-2013 Anna - avatar Anna

Вінницька область продемонструвала найвищий результат енергоефективності в житловому секторі з показником 82,7% від рівня ЄС. Результати рейтингу енергоефективності України Ukrainian Energy Index були представлені на Форумі з альтернативної енергетики та енергоефективності,...

Розпочато підготовку Четвертого міжнарод…

22-02-2012 user_kiev_3 - avatar user_kiev_3

Робота Четвертого міжнародного спеціалізованого симпозіуму «Космос і глобальна безпека людства» відбудеться 3-7 вересня 2012 р. в Євпаторії, Україна.