«Наукові пікніки - 2014» в Тернополі

Тернопіль став першим містом України, в якому 7 вересня 2014 року в рамках польсько-українського проекту «Scientific Fun - Наукові пікніки в Україні» під гаслом «Наука єднає Україну» демонстрували, що наука насправді може бути дуже цікавою та захоплюючою справою.

Цього дня на Театральному майдані обласного центру молоді науковці та гуртківці тернопільських загальноосвітніх, позашкільних та вищих навчальних закладів у 34 імпровізованих лабораторіях проводили цікаві наукові досліди та експерименти.

Участь у заході взяли гості з Республіки Польщі - представники Центру науки «Коперник» (місто Варшава). Також свої досліди представили школярі, студенти, викладачі вищих навчальних закладів Тернопільщини, Харкова та Чернівців. Із захопленням за ними спостерігали і дорослі, і діти.

      Проект «наукові пікніки» - це популяризація наук простим і водночас незвичним для нашого суспільства способом: аби абсолютно кожний охочий зміг власноруч провести експеримент в імпровізованій лабораторії просто неба, зробити маленьке диво та переконатися, що наука може бути доступною та цікавою. Під час заходів підготовлені українські волонтери демонстрували та пояснювали різноманітні закони фізики, хімії та біології. Особливість Наукових пікніків полягала ще й в тому, що відвідувачі не тільки побачили лабораторні досліди, але і втілювали їх самі, дізнавалися про незвичайні властивості речовин, які щодня використовують у побуті. Таким чином організатори цього заходу показали, що наука - це не формули і схеми. Це — все, що нас оточує. А також навчали педагогів і батьків проводити захопливі розвиваючі заняття для дітей без будь-яких витрат, використовуючи тільки підручні матеріали Учасників «наукових пікніків», гостей цього заходу привітав заступник голови Тернопільської ОДА Леонід Бицюра.

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

May 2024
Mo Tu We Th Fr Sa Su
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

Дайджест новин в сфері науки та інноваці…

10-02-2015 Олена - avatar Олена

Дайджест новин в сфері науки та інновацій за 06.02.-10.02.2015 СКАЧАТИ Дайджест новин у сфері науки та інновацій – це збірник останніх новин у сфері науки та інновацій, які відбулися в Україні та...

До уваги керівників проектів конкурсів Д…

11-12-2012 Светлана - avatar Светлана

Для закриття етапу робіт і договорів необхідно подати до 25.12.2012 р. відповідні документи згідно з переліком і формами, що додаються (форми доопрацьовані).

В центрі уваги – особливості проведення …

01-04-2016 Олена - avatar Олена

В центрі уваги – особливості проведення експертизи заявок на винаходи та корисні моделі

31 березня 2016 року на базі Державного підприємства «Український інститут інтелектуальної власності» (Укрпатент) відбувся семінар «Особливості проведення експертизи заявок на винаходи, корисні моделі та топографії інтегральних мікросхем». Організаторами заходу виступили...