ЖДУ імені Івана Франка отримав Гран-Прі «Лідер наукової та науково-технічної діяльності»

На V Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2014», яка проходить у Виставковому центрі «КиївЕскпоПлаза» (18 - 20 березня 2014 року)Житомирському державному університету імені Івана Франка вручили нагороду Гран-Прі «Лідер наукової та науково-технічної діяльності».

Під час урочистого нагородження вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації та установ післядипломної освіти – переможців рейтингового виставкового конкурсу ЖДУ імені Івана Франка удостоївся Гран-Прі «Лідер наукової та науково-технічної діяльності».

"Університет отримав диплом лідера наукової та науково-технічної діяльності. Це одна з найкращих нагород міжнародної виставки, яка свідчить про те, що в університеті проводяться серйозні наукові дослідження, і свідчить про рівень якості освіти, який ґрунтується на науковій діяльності", - відзначив ректор ЖДУ імені Івана Франка Петро Саух.

Зауважимо, що ЖДУ імені Івана Франка привіз на «Сучасні заклади освіти – 2014» низку наукових проектів, студентсько-викладацьку художню експозицію, яку розмістили у трьох конференц-залах виставкового центру «КиївЕскпоПлаза».

Також професорсько-викладацький склад ЖДУ імені Івана Франка традиційно долучиться до роботи семінарів і круглих столів, на яких презентує досягнення своєї освітянської практики, творчі здобутки педагогічних колективів кафедр університету й окремих науковців у інноваційній модернізації галузі освіти.

     Нагадаємо, що у виставці «Сучасні заклади освіти – 2014» беруть участь провідні навчальні заклади, наукові установи, методичні центри, регіональні та муніципальні органи управління освітою, видавництва, фонди, підприємства, бізнес-структури з усіх регіонів України, а також навчальні заклади та представництва з-за кордону. Метою заходу є ознайомлення студентів, учнів та їхніх батьків з умовами вступу до закладів освіти, міжнародними освітніми програмами, а також допомогти абітурієнтам із вибором місця подальшого навчання.

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

July 2024
Mo Tu We Th Fr Sa Su
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

Застосування механізму громадсько-держав…

25-12-2012 Светлана - avatar Светлана

На сьогоднішній день забезпечення конкурентоспроможності регіону на основі інноваційної моделі слід пов’язувати не стільки з масштабними та надвитратними проектами, як з проведенням системної політики щодо розвитку усіх ланок регіональної інноваційної...

Дню космонавтики в Росії виповнилося пів…

12-04-2012 Олена - avatar Олена

МОСКВА, 12 квітня. (ИТАР-ТАСС). Росія сьогодні в 50-й раз офіційно відзначає чудове свято - День космонавтики. Указ Президії Верховної Ради СРСР про святкування Дня космонавтики був підписаний за декілька днів до...

ЗНУ розширює кордони співпраці з Державн…

27-02-2015 Anna - avatar Anna

ЗНУ розширює кордони співпраці з Державним підприємством «Конструкторське бюро “Південне”»

Запорізький національний університет вже кілька років поспіль плідно співпрацює з підприємством «Конструкторське бюро “Південне”». Цього року співпраця науковців ЗНУ та інженерів бюро вийшла на новий рівень. Університет та підприємство уклали...