Стартап-центр для студентів відкрито у ТНТУ імені Івана Пулюя

start up22 листопада 2013 року в Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя відбулося відкриття першого у західному регіоні України Регіонального міжуніверситетського Стартап-центру ТНТУ.

Мета Стартап центру: навчання студентів та молоді основам підприємництва, інноваційної діяльності та створення стартап проектів; підвищення креативності, конкурентоспроможності та здатності до працевлаштування студентів-випускників у першу чергу інженерних спеціальностей; підготовка та перепідготовка викладачів у галузі розвитку та просування інновацій; організація співпраці між університетами, інноваційними та інвестиційними структурами для комерціалізації наукових розробок. Цільова аудиторія Стартап центру: студенти та випускників коледжів і університетів, підприємці-початківці.

На урочистій церемонії відкриття Стартап центру були присутні заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Петро Гоч, директор департаменту освіти і науки Тернопільської обласної адміністрації Іван Запорожан, представник Інституту менеджемнту ISG, директор компанії «Іррадіейр» (Португальська Республіка) Маркос Антоніо Ногуейра, голова організації роботодавців Тернопільської області, начальник Тернопільського виробничого об'єднання «Тернопільгаз» Олег Караванський, начальник управління стратегічного розвитку Тернопільської міської ради Юрій Дейнека, науковці університетів, банкіри та підприємці.

Під час відкриття Стартап центру студенти у формі флешмобу засівали зерна ідей, а у дворі університету по-справжньому заклали шкілку із саджанців козацького ялівця, щоб символічно підкреслити головну мету новоствореного Центру – формування у молоді інноваційного мислення. Також у цей день було проведено перший тренінг «Інноваційна шкілка» для команд факультетів та коледжів ТНТУ. Суть тренінгу у формі ділової гри полягав в тому, щоб кожна команда заповнила «Карту бізнесу», тобто обдумала ідею створення бізнесу, дала назву компанії, визначила хто буде споживачем товару чи послуги, які конкурентні переваги, канали продажу, необхідні інвестиції в розробку та реалізацію цього товару чи послуги.

На заключному круглому столі «Інноваційна діяльність як фактор забезпечення економічного розвитку регіону» за участю представників влади, працедавців, бізнесу, служб зайнятості, навчальних та тренінгових компаній розглянуто питання розвитку інноваційної інфраструктури Тернопільської області, залучення інвестицій для регіональних інноваційних проектів, комерціалізації наукових розробок та стан навчальних програм із розвитку бізнесу та підприємництва. За підсумками круглого столу буде розроблено рекомендації для місцевих органів самоуправління до міської та обласних програм інноваційного розвитку.

За інформацією ТНТУ імені Івана Пулюя

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

May 2024
Mo Tu We Th Fr Sa Su
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

Комітет з питань науки і освіти провів с…

21-09-2015 Олена - avatar Олена

Комітет з питань науки і освіти провів слухання щодо нового закону про науку та науково-технічну діяльність

Головна мета нового законодавства - створити умови для повноцінної інтеграції української науки в світовий дослідницький простір, щоб український науковий, інноваційний продукт міг на рівних конкурувати в Європі та світі. Про...

Залучення приватного бізнесу для підтрим…

24-07-2013 Олена - avatar Олена

Для залучення приватного бізнесу у сферу науково-технічної діяльності в Україні планується створити спеціалізований недержавний (корпоративний) фонд.

Дайджест новин у сфері науки та інноваці…

11-06-2012 Олена - avatar Олена

Дайджест новин у сфері науки та інновацій за 07-11.06.2012 СКАЧАТИ Дайджест новин у сфері науки та інновацій – це збірник останніх новин у сфері науки та інновацій, які відбулися в Україні та...