Науковці ЖДУ імені Івана Франка дали цінні настанови юним учасникам Малої академії наук України

logo manУ Житомирському державному університеті імені Івана Франка відбулася зустріч досвідчених науковців університету з майбутнім поколінням вчених та дослідників України – юними учасниками Житомирського територіального відділення Малої академії наук України.

Мета зустрічі - знайомство з майбутніми науковцями, тематикою їхніх робіт, збереження та подальше спрямування наукового потенціалу юних дослідників, а також надання настановчих рекомендацій щодо методів і методик наукових досліджень, організації експедиційно-пошукової роботи, покращення змістового наповнення конкурсних робіт. На заході були присутні науковці ЖДУ імені Івана Франка різних галузей знань, але основна увага приділялась природничо-математичному та економічному напрямам.

Після активного спілкування учасників МАН із професорсько-викладацьким складом університету, керівники структурних підрозділів розповіли юним гостям про наукове та студентське життя на фізико-математичному та соціально-психологічному факультетах університету. Також юні МАНівці мали змогу ознайомитися з матеріально-технічними умовами навчання в університеті на спеціальностях «Хімія», «Біологія», «Екологія, «Охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування», «Маркенинг», «Менеджмент», «Математика», «Фізика» та «Інформатика».

Для всіх учасників зустріч виявилась вельми пізнавальною та цікавою.

«Мала академія наук України визнана суспільством саме тією освітньою системою, що здатна реалізувати початковий етап у формуванні успішної особистості та у багатоступеневій підготовці майбутньої наукової еліти України. Проблема формування особистості належить до фундаментальних як у педагогічній, так і в соціальній, політичній, культурній сферах суспільного життя. Адже всі перетворення, що відбуваються у суспільстві взагалі та у сфері освіти зокрема, зосереджуються на особистості – головній дійовій особі та суб’єкті суспільно-історичного процесу. Формат зустрічі МАНівців із викладачами університету – ідеальна форма наукового розвитку молоді, необхідна для успішного формування творчого потенціалу школярів. Проте головним все ж має бути бажання і любов до науки», - коментує ректор ЖДУ імені Івана Франка Петро Саух.

За інформацією ЖДУ імені Івана Франка

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

May 2024
Mo Tu We Th Fr Sa Su
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

Первый в мире биоробот представлен 18 ок…

19-10-2013 director - avatar director

18 октября 2013г. В столице США, В Смитсоновском музее авиации и космонавтики состоялась презентация модели, созданной лондонской компанией Robot Co, призванной продемонстрировать прорыв в биостроительстве и создании искусственных органов.

За підтримки Європейської Економічної Ко…

20-09-2012 Светлана - avatar Светлана

На початку вересня розпочато реалізацію проекту «Огляд інноваційного розвитку України», що здійснюється на запит Уряду України Державним агентством з питань науки, інновацій та інформатизації України за підтримки експертів Європейської Економічної...

4-а Харбінська міжнародна виставка науко…

20-01-2012 Олена - avatar Олена

Харбінська міжнародна виставка  науково-технічних досягнень є  одним з найважливіших заходів у сфері міжнародного науково-технічного співробітництва, який організовують кожні два роки Міністерство науки і технологій КНР та уряди провінції Хейлунцзян і...