Херсонщина підвищує свою енергоефективність

Питання реалізації проекту енергоефективності у секторі централізованого теплопостачання та гранту Фонду Чистих Технологій було обговорено під час зустрічі голови обласної державної адміністрації Миколи Костяка з керівником проекту, економістом з питань енергетики Ядвігою Семіколеновою та експертами Світового банку, яка відбулась сьогодні в облдержадміністрації.

У зустрічі також взяли участь голова обласної ради Віктор Пелих, перший заступник голови облдержадміністрації Єгор Устинов, перший заступник Херсонського міського голови Володимир Ярошевський.

Голова обласної державної адміністрації Микола Костяк відзначив надзвичайну важливість зустрічі, адже питання реалізації в області проектів енергоефективності є досить актуальним: «Херсонщина – територія здоров’я, тож наразі існує надзвичайна зацікавленість у реалізації проектів з впровадження альтернативних, більш екологічних джерел енергії, зокрема, у сфері теплоенергетики. Для нас дуже важливо, що Світовий банк готовий допомогти у цьому».

За словами керівника проекту Ядвіги Семіколенової, м.Херсон відповідно до всіх показників було відібрано з шести десяти трьох пропозицій до шістки міст, у яких буде реалізовано проект. Головною метою проекту є підвищення енергоефективності шляхом модернізації котелень та впровадження малопоширених в Україні технологій. Наразі завершується підготовка техніко-економічного обґрунтування проекту.

Проект розрахований на шість років, проте голова обласної державної адміністрації Микола Костяк запропонував розглянути можливість скорочення терміну, зі свого боку, запевнивши у стовідсотковому сприянні у його реалізації. «Зацікавленість у цьому проекті дуже велика, тому ми, на обласному рівні, докладемо максимум зусиль для того, щоб створити всі необхідні умови для якнайшвидшої реалізації проекту».

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

June 2024
Mo Tu We Th Fr Sa Su
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

Дайджест новин в сфері науки та інноваці…

30-10-2013 Олена - avatar Олена

Дайджест новин в сфері науки та інновацій за 25.-30.10.2013 СКАЧАТИ Дайджест новин у сфері науки та інновацій – це збірник останніх новин у сфері науки та інновацій, які відбулися в Україні та...

РВК реализует проекты по развитию маркет…

20-04-2012 Олена - avatar Олена

ОАО «РВК» и Агентство корпоративных и финансовых коммуникаций Primum завершили пилотный проект по повышению эффективности коммуникационных стратегий компаний-производителей инновационной продукции, сообщает пресс-служба РВК. Проект, реализованный в рамках программы РВК по...

Биотопливо теперь будут получать из дере…

19-12-2012 Светлана - avatar Светлана

Химикам из Университета Северной Каролины удалось произвести из древесины биомасла. Последние могут быть использованы для получения многих полезных продуктов, в частности биотоплива.