Херсонщина підвищує свою енергоефективність

Питання реалізації проекту енергоефективності у секторі централізованого теплопостачання та гранту Фонду Чистих Технологій було обговорено під час зустрічі голови обласної державної адміністрації Миколи Костяка з керівником проекту, економістом з питань енергетики Ядвігою Семіколеновою та експертами Світового банку, яка відбулась сьогодні в облдержадміністрації.

У зустрічі також взяли участь голова обласної ради Віктор Пелих, перший заступник голови облдержадміністрації Єгор Устинов, перший заступник Херсонського міського голови Володимир Ярошевський.

Голова обласної державної адміністрації Микола Костяк відзначив надзвичайну важливість зустрічі, адже питання реалізації в області проектів енергоефективності є досить актуальним: «Херсонщина – територія здоров’я, тож наразі існує надзвичайна зацікавленість у реалізації проектів з впровадження альтернативних, більш екологічних джерел енергії, зокрема, у сфері теплоенергетики. Для нас дуже важливо, що Світовий банк готовий допомогти у цьому».

За словами керівника проекту Ядвіги Семіколенової, м.Херсон відповідно до всіх показників було відібрано з шести десяти трьох пропозицій до шістки міст, у яких буде реалізовано проект. Головною метою проекту є підвищення енергоефективності шляхом модернізації котелень та впровадження малопоширених в Україні технологій. Наразі завершується підготовка техніко-економічного обґрунтування проекту.

Проект розрахований на шість років, проте голова обласної державної адміністрації Микола Костяк запропонував розглянути можливість скорочення терміну, зі свого боку, запевнивши у стовідсотковому сприянні у його реалізації. «Зацікавленість у цьому проекті дуже велика, тому ми, на обласному рівні, докладемо максимум зусиль для того, щоб створити всі необхідні умови для якнайшвидшої реалізації проекту».

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

December 2023
Mo Tu We Th Fr Sa Su
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

Член-кореспондент НАН України Роман Кушн…

07-02-2014 Anna - avatar Anna

Інституту прикладних проблем механіки і математики (ІППММ) ім. Я. С. Підстригача НАН України - провідній науково-дослідній установі західного регіону України в галузі математики, математичних проблем механіки та математичного моделювання –...

Семінар-лекція для молодих вчених

14-01-2015 Anna - avatar Anna

24 січня 2015 р. у ННЦ «Інститут експериментальної і клінічної ветеринарної медицини», м. Харків відбудеться семінар-лекція для молодих вчених «Правовий захист інтелектуальної власності та провайдинг інноваційних розробок у ветеринарній медицині»

Стартовал прием заявок на международную …

11-05-2012 user_kiev_3 - avatar user_kiev_3

10 мая открылся прием заявок на соискание Международной премии в области нанотехнологий Rusnanoprize - это крупнейшая международная специализированная премия в области нанотехнологий.