Науково-навчальний центр МДПУ імені Богдана Хмельницького взяв участь у VI Міжнародному інвестиційному саміті

Міжнародний інвестиційний саміт (Donbass International Investment Summit-DIIS) – найбільший у країні бізнес-форум, який проводиться з 2008 року і є високоавторитетним зібранням українського й міжнародного бізнесу, де обговорюються питання економічного розвитку та інвестиційних перспектив України. Цього року саміт DIIS проходив 17-18 жовтня й був присвячений питанням енергоефективного та екологічно чистого ведення бізнесу в Україні, а саме: «зеленій» економіці, енергоефективності міського господарства й різних галузей промисловості, альтернативній та відновлюваній енергії, екологічним інвестиціям.

Організатори запросили до участі авторитетних фахівців, топ-менеджерів найбільших компаній і банків, державних керівників України та інших європейських країн. Проект реалізовувався за підтримки Донецької обласної державної адміністрації та Донецької обласної ради.

У роботі саміту взяли участь Президент України Віктор Янукович; керівництво Донецької ОДА та сусідніх областей, представники: галузеві Міністерства, органів місцевого самоврядування, керівники промислових підприємств, бізнес-структури, фінансові та інвестиційні компанії; депутатський і дипломатичний корпус (представники Фінляндської Республіки, Федеративної Республіки Німеччини), делегація організації R-20 (міжнародна організація сфери реалізації енергоефективних проектів).

Науково-навчальний центр «Біорізноманіття» Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького взяв участь у роботі саміту з власними розробками в галузі експертної оцінки впливу техногенних територій на природні комплекси. Маючи відповідний досвід роботи на вітрових і сонячних станціях, колектив центру згідно з міжнародними вимогами підготував 15 експертних висновків щодо екологічної безпеки розташування об’єктів альтернативної енергетики на Півдні України.

У рамках саміту проведені ділові зустрічі як із замовниками попередніх проектів, так і з бізнес-структурами, зацікавленими в перспективних напрямах роботи. Результатами переговорів стали домовленості у сфері використання новітніх технологій (радарні дослідження птахів і ультразвукові детекторні спостереження кажанів у межах вітропарків), освоєння нових секторів вивчення впливу техногенних територій на птахів (потужні лінії електричних мереж в АР Крим). Велику зацікавленість партнери ННЦ «Біорізноманіття» виявили до проведення в Мелітополі в 2014 році Міжнародної науково-практичної конференції з питань вивчення проблеми співіснування природних комплексів та інфраструктури альтернативної енергетики (вітрові та сонячні станції, лінії електричних мереж). Цільовими спонсорами за багатьма напрямами роботи стануть такі організації, як ДТЕК, ООО «Вінд Пауер», ВК «Вітрові парки України», Українська вітроенергетична асоціація (УВЕА).

Для підвищення кваліфікаційного рівня робіт, що виконуються науково-навчальним центром «Біорізноманіття», двох виконавців проектів Українська вітроенергетична асоціація запросила до участі в навчальному семінарі Німецького інституту вітроенергетики DEWI GmbH, який проходитиме 6-7 листопада 2013 року в Києві за підтримки Держенергоефективності України. У рамках семінару буде проведено навчальний тренінг за напрямом «Девелопмент вітропарків».

За інформацією МДПУ імені Богдана Хмельницького

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

September 2023
Mo Tu We Th Fr Sa Su
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

Зустріч провідних науковців з Президенто…

18-06-2015 Anna - avatar Anna

Зустріч провідних науковців з Президентом України

Сьогодні, 18 червня 2015 року відбулася зустріч провідних науковців з Президентом України П.Порошенком. На зустрічі були присутні президент Національної академії наук України академік Б.Є. Патон, перші віце-президенти НАН України академіки...

Снижение стоимости секвенирования ДНК: р…

08-10-2012 Олена - avatar Олена

Опубликовано 7 октября, 2012 - 12:53 С помощью самых передовых технологий инженеры Техасского университета в Далласе (The University of Texas at Dallas) научились контролировать размер нанопор в графене и сделали их...

Військові випробовують аерозольні антени

14-01-2016 Олена - avatar Олена

Військові випробовують аерозольні антени

Дослідницька лабораторія ВПС США має намір найближчим часом здійснити випробування аерозольних антен, пише Aviation Week. Їх планується нанести на поверхню планера безпілотного літального апарату TigerShark. У загальному підсумку безпілотник отримає...