Розробники Hyperloop мають намір використовувати вібраніум

У компанії Hyperloop Transportation Technologies (HTT), що є альтернативним розробником надзвукового «поїзда майбутнього» Елона Маска, заявили про готовність використовувати для створення поїзда матеріал вібраніум, з якого в відомих коміксах Marvel виготовлений щит Капітана Америка.

Назва матеріалу є, швидше за все, жартом розробників. Як пише The Verge, мова йде про принципово новий матеріал, створений HTT спільно з компанією зі Словаччини C2i, що виробляє вуглеводневе волокно для автомобілів і літаків. За угодою із владою Словаччини, HTT розраховує (якщо, звичайно, випередить конкурентів з Hyperloop One) запустити надзвуковий поїзд між Братиславою, Віднем і Будапештом. За словами творців, вібраніум, що представляє собою вуглеводневе волокно з вбудованими в нього датчиками, буде використовуватися для створення капсул поїзда. У компанії стверджують, що матеріал «в 10 разів міцніше алюмінію».Вбудовані датчики будуть передавати інформацію про температуру та інші характеристики капсул під час руху. Розробники планують оснастити капсули двома шарами вібраніума на випадок виходу з ладу одного з них.

Hyperloop vibr

© hyperlooptransp.com

Нагадаємо, в коміксах Marvel з вібраніума – вигаданого матеріалу, здобутого у вигаданій африканській країні Ваканда, – виготовлений щит Капітана Америка. Згідно коміксу, перший вібраніум прилетів на Землю з метеоритом. Матеріал може поглинати різного роду енергію. Також в одному з коміксів знаряддя з вібраніума використовує Людина-павук.

Що стосується загальних планів Hyperloop Transportation Technologies, в компанії розраховують, що їх потяг зможе розвивати швидкість до 1,2 тис. км/год. Конкурентом розробників є Hyperloop One, яка на початку травня провела тест двигуна майбутнього надзвукового поїзда і має намір почати регулярні вантажоперевезення до 2019-го року, а пасажироперевезення – до 2021-го.

Джерело

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

June 2021
Mo Tu We Th Fr Sa Su
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

В Москве состоится презентация информаци…

12-04-2012 Олена - avatar Олена

 16 апреля 2012 года состоится презентация информационно-торговой системы IPOboard - онлайновой информационно-торговой системы для привлечения капитала перспективными непубличными компаниями из инновационного сектора Российской экономики. IPOboard (РИИ-Борд) – является сегментом Рынка...

Європейській спільноті презентовано інве…

12-04-2012 Олена - avatar Олена

 Голова Дніпропетровської облдержадміністрації презентував у Брюсселі (Королівство Бельгія) інвестиційний потенціал та переваги участі європейського бізнесу в інвестиційних проектах Дніпропетровської області.

журнал НАУКА СЬОГОДНІ №5-6 (2012)

17-02-2012 Олена - avatar Олена

журнал НАУКА СЬОГОДНІ №5-6 (2012)

Наука сьогодні №5-6 (2012) скачати Видання «Наука сьогодні». Періодичність: двічі на місяць. Метою журналу є забезпечення оперативною інформацією про події, здобутки, досягнення у сфері фундаментальних і прикладних наук, високих технологій як управлінських...