Прийняття та виконання Нацплану дій з енергоефективності до 2020 року - одне з першочергових завдань у цій сфері

Min regionПрийняття та виконання Національного плану дій з енергоефективності на період до 2020 року – одне з першочергових завдань у сфері енергоефективності. Про це в ході експертної зустрічі у Комунікативному центрі Уряду, де обговорювався проект Національного плану дій з енергоефективності на період до 2020 року, сказав заступник директора Департаменту систем життєзабезпечення та житлової політики - начальник управління нормативно-методичного забезпечення Мінрегіону Костянтин Мар’євич.

Зокрема, він наголосив на важливості цього документу: «Це є імплементація Європейського законодавства та Європейських директив. Крім того, зазначений акт фактично розширює положення коаліційної угоди, плану дій Уряду та інших документів у сфері енергоефективності. Відповідно його прийняття створить передумови для належної реалізації відносин у сфері, про яку йдеться».

Костянтин Мар’євич повідомив, що наразі цей документ вже пройшов погодження у відповідних центральних органах виконавчої влади, отримано висновок Мін’юсту та готується до внесення до Кабінету Міністрів України.

Разом з тим, на сьогодні уже проводиться активна робота над тими заходами, які зазначені в плані заходів з реалізації плану дій.

Зокрема, розроблено проект Закону України «Про енергетичну ефективність», який наразі доопрацьовується за участю представників Мінрегіону, Держенергоефективності, інших центральних органів виконавчої влади, Секретаріату Кабінету Міністрів України, народних депутатів, експертів галузі та найближчим часом буде внесено на розгляд Уряду, зауважив начальник управління Мінрегіону.

Також завершується розроблення проекту Примірного енергосервісного договору, проводиться робота над розробкою законопроекту «Про ефективне використання паливно-енергетичних ресурсів», напрацьовуються відповідні законодавчі зміни для можливості утворення Фонду енергоефективності тощо.

Директор Департаменту державного регулювання Держенергоефективності Олександр Тронь висловив думку, що виконання вимог проекту сприятиме вирішенню нагальних питань, які стоять на сьогодні перед Україною. Також це ще один важливий крок на шляху модернізації економіки.

Загалом у дискусії щодо проекту Національного плану дій з енергоефективності на період до 2020 року, взяли участь представники Дніпропетровська, Львова, Одеси, Полтави, Харкова та Чернігова. А також представники інститутів громадянського суспільства.

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

June 2021
Mo Tu We Th Fr Sa Su
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

Тиждень безкоштовних онлайн-семінарів з …

12-02-2015 Anna - avatar Anna

Основна тематика: ефективна постановка цілей, правила управління власним часом, власними фінансами та основ прикладної психології. В рамках проектної ініціативи Агенції Європейських інновацій «Твоя платформа успіху» відбудеться тиждень безкоштовних онлайн-семінарів з...

Дев'ять країн Північного моря домовилися…

07-06-2016 Олена - avatar Олена

Дев'ять країн Північного моря домовилися об'єднати зусилля для розвитку вітрової енергетики

Країни регіону Північного моря – Бельгія, Данія, Франція, Німеччина, Ірландія, Люксембург, Нідерланди, Норвегія і Швеція – домовилися об'єднати зусилля у виробництві вітрової енергії, передає УНІАН. Відповідна декларація і план дій...

Россия и Беларусь обсудили приоритетные …

22-05-2012 user_kiev_3 - avatar user_kiev_3

На прошедшей в конце апреля 2012 года в Минске Российско-Белорусской конференции обсуждались вопросы формирования единого научно-технологического пространства Союзного государства Беларуси и России и совершенствования критериев при формировании Перечня приоритетных научно-технологических...