Відбулося спільне засідання Колегії та НТР ДКА України

Kolegia DKA25 червня 2015 року під головуванням Голови ДКА Олега Уруського відбулося спільне засідання Колегії та Науково технічної ради ДКА України.

Першим питанням порядку денного був звіт про результати внутрішнього аудиту підприємств та установ, що належать до сфери управління ДКА за 1 півріччя 2015 року.

Голова ДКА відзначив, що протягом останнього часу в галузі проводиться активна робота з аудиту як внутрішнього, так і зовнішніх. «Правильна оцінка активів підприємств дозволить нам підготувати програму реструктуризації галузі» - зазначив Олег Уруський.

Під час засідання було розглянуто питання про стан виконання робіт з відновлення виробничої бази і спеціалізованих дільниць щодо виробництва двигунів ракети-носія «Циклон-4» на ДП «ВО «Південний машинобудівний завод» ім. О.М.Макарова».

Голова ДКА наголосив, що майже всі компоненти ракети-носія «Циклон-4» є українськими. Навіть стартовий комплекс, який для попередніх модифікацій «Циклону» розроблявся у Москві, тепер створюється в нашій країні. Винятками є маршові двигуни першого і другого ступенів цієї ракети, розробником яких є російське науково-виробниче об’єднання «Енергомаш» імені В.Глушка, (тоді як двигун для третього ступеня «Циклона-4» розроблено в Україні, й виготовляється він у нашій державі). Члени Колегії та НТР детально обговорили питання відновлення виробництва цих двигунів у Дніпропетровську.

Заступник Генерального директора – Генерального конструктора ДП «КБ «Південне» ім. М.К.Янгеля» Олександр Мащенко відзначив, що одним із пріоритетних напрямків розвитку КБ «Південне» визначило двигунобудування. «Сьогодні при розробці двигунів ми освоюємо нові технології такі, як ЗD друк та ін. Наші двигуни добре зарекомендували себе у Європі, і ми виходимо з пропозиціями на американський ринок» - наголосив Олександр Мащенко.

Також члени засідання заслухали доповідь директора департаменту космічних проектів Віктора Зубка про результати виконання наукових та освітніх проектів за державними контрактами та схвалили рішення вважати ці роботи виконаними у повному обсязі.

Член Колегії, народний депутат України Андрій Тетерук висловив переконання, що космічна галузь - це потужний локомотив, який здатний вивести нашу економіку із кризової ситуації.

Прес-служба ДКА України

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

May 2021
Mo Tu We Th Fr Sa Su
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

Дайджест новин в сфері науки та інноваці…

30-05-2014 Олена - avatar Олена

Дайджест новин в сфері науки та інновацій за 28.05.-30.05.2014 СКАЧАТИ Дайджест новин у сфері науки та інновацій – це збірник останніх новин у сфері науки та інновацій, які відбулися в Україні та...

У 2013 році в Словенії випустять суперка…

10-05-2012 user_kiev_3 - avatar user_kiev_3

КИЇВ. 10 травня. УНН. Представники компанії говорять, що суперкар буде називатися Forego T700. Він отримає двигун потужністю 700 кінських сил, його маса складе менше тонни, а в граничних режимах автомобіль...

Міжнародний аерокосмічний форум «Космічн…

25-09-2014 Anna - avatar Anna

Міжнародний аерокосмічний форум «Космічна галузь України: Істотне значення для економічної модернізації»

 25 вересня 2014 року в м. Києві в рамках авіакосмічного салону «Авіасвіт–ХХІ» відбувся Міжнародний аерокосмічний форум «Космічна галузь України: Істотне значення для економічної модернізації». Співорганізаторами форуму виступили Американська торгівельна палата...