Президент оглянув виставку оборонних інновацій українських компаній: Перші зразки дають серйозні підстави для оптимізму

Oboron vustavkaПрезидент відвідав виставку інноваційних розробок продукції подвійного призначення компаній Мережевого кластеру високих технологій – об’єднання українських компаній, які активно працюють над вирішенням нагальних потреб армії задля підвищення обороноздатності нашої держави.

Оглянувши виставку, Глава держави високо оцінив наукові досягнення, що можуть зберегти сотні життів наших захисників, та запевнив, що всіляко сприятиме тому, щоб ці розробки в найкоротший термін почали використовуватися у військах.

Президент подякував ентузіастам, волонтерам, всім, кому не байдуже і хто має можливості застосувати інтелектуальний потенціал для покращення діяльності оборонного комплексу. «На виставці представлені різноманітні напрямки підвищення ефективності співпраці з Міністерством оборони, з Генеральним штабом, і я хотів би зробити все можливе, щоб спростити відстань від того, коли ідея з’являється, виробляється перший практичних зразок і до застосування цих технологій у військах», – сказав Глава держави.

«Перші зразки дають серйозні підстави для оптимізму», – сказав Президент, додавши, – ми робимо все для того, щоб поставити це вже на серійне виробництво». Президент уточнив, що мова йде про прибори нічного бачення, системи управління артилерійським вогнем, вдосконалення системи захисту комунікацій в військах, дрони, які будуть захищені від впливу систем радіоелектронної боротьби.

Президент, який спілкувався з керівниками компаній-розробників, що представляли свої розробки, зазначив, що левова частка зауважень з їх боку стосувалася ліквідації бюрократичних перепон на шляху до початку застосування цих технологій. «Ми домовилися, що протягом 2-3 тижнів ми побачимо перші випробування цих розробок», – зазначив Глава держави.

Президент висловив задоволення рівнем співпраці вчених, військових, громадськості задля покращення обороноздатності держави. «Я дуже тішуся тим об’єднанням потенціалів волонтерів, творчого потенціалу українських вчених, готовністю представників українських Збройних Сил на цю співпрацю», – сказав Верховний Головнокомандувач, додавши, що така співпраця дозволяє впевнено дивитися у майбутнє.

На експозиції, яку розташовано на базі компанії «KM-CORE», Глава держави оглянув зразки військової техніки – безпілотних літальних апаратів, броньованих машин. Також Президент ознайомився з інформацією щодо низки інноваційних розробок, зокрема, радіостанцій і радіоелектронного сканеру ефіру, модернізованих приладів нічного бачення бойових машин, тактичного розвідувально-ударного комплексу «Кропива», а також щодо модернізації та покращення ергономіки стрілецької зброї, тактичних окулярів.

Серед розробок – тренажерні комплекси на базі комп’ютерних симуляторів та новітніх інформаційних платформ (клас тактичної підготовки льотчиків, електронний стрілецький тир, клас підготовки танкістів). Президенту представили автоматизовану систему управлення оборонними ресурсами, систему кібернетичного захисту, польовий маршрутизатор та телекомунікаційний комплект. Главі держави також представили розробки у галузі військової медицини.

Під час огляду Главу держави супроводжували Заступник Глави Адміністрації Президента України Дмитро Шимків, голова правління компанії «KM-CORE» Євген Уткін, генеральний директор компанії «Dе Novo» Максим Агєєв.

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

May 2021
Mo Tu We Th Fr Sa Su
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

XІІІ Всеукраїнська конференція молодих в…

15-04-2015 Anna - avatar Anna

XІІІ Всеукраїнська конференція молодих вчених та аспірантів «Актуальні дослідження з проблем розведення та генетики у тваринництві»

28 травня в Інституті розведення і генетики тварин імені М.В.Зубця НААН відбудеться XІІІ Всеукраїнська конференція молодих вчених та аспірантів «Актуальні дослідження з проблем розведення та генетики у тваринництві». Конференція присвячена...

У Сколково зацікавились Троїцьким Техноп…

13-01-2012 Олена - avatar Олена

На початку жовтня Троїцький технопарк ФІАН відвідала делегація керівників декількох кластерів міжнародного центру розробки та комерціалізації нових технологій "Сколково". Мета візиту полягала в розширенні території і приміщень технопарку на предмет...

Далівський університет посів перше місце…

17-10-2012 Олена - avatar Олена

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля нагороджено золотою медаллю та дипломом в номінації «За вагомий внесок у науку та підтримку винахідницької діяльності» на VІIІ Міжнародному салоні винаходів та нових технологій...