Міжнародний форум "Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє"

Форум проходить у Міжнародному виставковому Центрі з 23 по 24 вересня. У церемонії відкриття форуму візьмуть участь Перший заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України Юрій Зюков і заступник Міністра Вадим Улида.

У рамках форуму організовано галузеву експозицію «ПЕК України», яка представлена національними компаніями паливно-енергетичного комплексу України, які працюють в сегментах видобутку енергоресурсів, генерації, розподілу та збуту енергії. На стендах продемонстровано інвестиційні проекти будівництва, модернізації та реконструкції енергетичних об'єктів.

Крім того, ХІІ Міжнародна виставка «Енергетика в промисловості-2014» презентує світові та вітчизняні зразки енергетичного, електротехнічного, світлотехнічного обладнання та приладів, кабельно-провідникову продукцію, автоматизовані системи управління енергоресурсами, енергозберігаючі технології та розробки для технічного забезпечення і оновлення об'єктів ПЕК та енергетичних господарств виробничої сфери.

Ділова програма Форуму охоплює найважливіші питання розвитку та функціонування енергетики. Тематика науково-технічних заходів зосередить увагу фахівців на підвищенні рівня енергетичної безпеки України, оптимізації видобутку природних енергетичних ресурсів, пошуку шляхів диверсифікації джерел енергопостачання, ефективної системи управління ПЕК та залучення інвестицій.

23 вересня, окрім виставкових заходів, відбудуться круглі столи «Європейська перспектива: підвищення ефективності роботи ОЕС України. Стан та проблеми» та «Стан імплементації європейських директив в енергетичній сфері».

24 вересня заплановано провести День атомної енергетики. В останній день форуму заплановано інтерактивний урок зі школярами з метою запобігання дитячого електротравматизму за темою: «Давайте потоваришуємо з електроенергією!» і круглий стіл: «Організація і забезпечення цивільного та протипожежного захисту на підприємствах ПЕК».

Тематика науково-технічних заходів зосередить увагу фахівців на підвищенні рівня енергетичної безпеки України, оптимізації видобутку природних енергетичних ресурсів, пошуку шляхів диверсифікації джерел енергопостачання, ефективної системи управління ПЕК та залучення інвестицій.

Довідково

Форум проводиться у відповідності до рішення Уряду України. У заходах беруть участь представники Уряду, керівники державних органів, національних компаній ПЕК України, топ-менеджери підприємств-виробників енергетичного та електротехнічного обладнання, інвестиційні структури, аналітики, науковці і експерти галузі.

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

July 2021
Mo Tu We Th Fr Sa Su
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

Інтернет-симпозіум «Наука в житті сучасн…

25-01-2013 test - avatar test

«Наука в житті сучасної людини»   18 - 25 лютого 2013

Индия представила новую версию самого де…

20-11-2012 user_kiev_3 - avatar user_kiev_3

Индия запустила новую версию портативного компьютера, успевшего приобрести славу самого дешевого в мире: его субсидированная цена составляет всего 20 долларов.

Дайджест новин у сфері науки та інноваці…

02-08-2013 Олена - avatar Олена

Дайджест новин у сфері науки та інновацій за 31.07-02.08.2013 СКАЧАТИ Дайджест новин у сфері науки та інновацій – це збірник останніх новин у сфері науки та інновацій, які відбулися в Україні та...