У Львівській політехніці відкрився представницький екологічний конгрес

Протягом трьох днів, з 17-19 вересня, в Національному університеті «Львівська політехніка» триватиме ІІІ Міжнародний конгрес під назвою «Захист навколишнього середовища. Енергоощадність. Збалансоване природокористування». Організаторами його виступили Міністерство освіти і науки України, Львівська ОДА, Національний університет «Львівська політехніка, Західний науковий центр НАН України, Всеукраїнська екологічна ліга».

Участь у конгресі беруть представники академічних і науково-дослідних установ та вищих навчальних закладів з багатьох регіонів України та закордону.

Привітав учасників наукового зібрання й побажав їм плідних результатів проректор з наукової роботи Львівської політехніки професор Зорян Піх.

На пленарному засідання з доповідями виступили заступник директора Інституту технічної теплофізики, член-кореспондент НАН України професор Юрій Снєжкін, завідувач відділу Інституту економіки природокористування та сталого розвитку НАН України професор Євген Хлобистов, доктор технічних наук професор кафедри прикладної екології та збалансованого природокористування Львівської політехніки Ярослав Гумницький.

Основна тематика доповідей торкається проблем енергоефективних і екологічночистих теплонасосних технологій, політики сталого розвитку України в аспекті адаптації міжнародних вимог та викликів сьогодення, питань сорбційних процесів в охороні навколишнього середовища.

У рамках конгресу відбудуться шість семінарів. Перший присвячений комплексному підходу в захисті навколишнього середовища: моніторингу, аудиту, системному аналізу та оцінці ризику й управління.

Науковці обговорять також питання відновлювальних та нетрадиційних джерел енергії, інноваційних природоохоронних технологій, формування освіти та виховання для збалансованого природокористування і сталого розвитку, ролі у цьому громадських екологічних організацій. Предметом обговорення стануть теоретичні та практичні аспекти сталого розвитку та у цьому контексті – організації екологічного туризму тощо.

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

July 2021
Mo Tu We Th Fr Sa Su
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

Виставка енергозберігаючого обладнання т…

22-06-2016 Олена - avatar Олена

Виставка енергозберігаючого обладнання та альтернативних джерел енергії «ISTWE»

У насиченій діловій програмі виставки розглядатимуться найактуальніші питання галузі за участю відомих спеціалістів вітчизняних та іноземних експертів аграрного сектору. Для кожного учасника відкриються можливості зустрітися з науковцями, фахівцями, виробниками і споживачами,...

Сколтех начнет сотрудничество с Intel, «…

02-11-2012 user_kiev_3 - avatar user_kiev_3

Опубликовано 2 ноября, 2012 - 04:57 В рамках форума «Открытые инновации» было подписано соглашение о сотрудничестве между Сколковским институтом науки и технологий, НПК «Уралвагонзавод», ОПК «Оборонпром» и компанией Intel, предусматривающее совместную...

Напередодні свят на Дніпропетровщині про…

30-12-2014 Anna - avatar Anna

З 23 по 25 грудня 2014 року на базі комунального позашкільного навчального закладу «Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді» відбулись заняття обласної очної Віртуальної аерокосмічної школи. Слухачами...